Koltuk Takımı Modelleri
koltuk takımı
Posted in Ürünler Hakkında

Koltuk Takımı Modelleri

Çok Satan Koltuk Takımı Modelleri

Web sitemizde yirmiden fazla renk seçeneğine ev sahipliği yapan koltuk takımı modelleri ürün görselleri ile birlikte sunuluyor.

Deri Görünümlü Koltuk Takımları

Tamamen deri görünümlü olan ilk koltuk takımı seçenekleri kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan nubuk kullanılarak imal edilmiştir. Açık ve koyu kahverengi tonları dekorasyonda tam bir bütünlük oluşturuyor. 3+3+1+1 şeklinde dizayn edilen bu takımlar evlerin oturma odalarını ve salonlarını çok daha lüks göstermek için satın alınabilir.

Estetik görünümünün yanı sıra işlevsel özellikleri ile de müşteri memnuniyeti sağlayan bu takımların garanti süreleri ise 2 yıldan başlıyor. Sıvı itici yapısı sayesinde kabarma ve renk solma gibi olumsuz etkilerden tamamen uzaktır. Kir göstermeyen özel kumaşı ile birlikte çok satan koltuk takımları kategorisinde yer alıyor.

Avangarde Tasarımlı Koltuk Takımları

Evlerini çok daha yenilikçi bir çizgide dekore etmek isteyenlere özel olarak üretilen avangarde tasarımlı koltuk takımları bir diğer seçeneği oluşturuyor. Son derece rahat kullanımlar için idealdir. Ayak sistemi piyasada çokça tercih edilen gürgen ağacından imal edilmiştir. Kadife kumaşı hem çevre şartlarına karşı dirençlidir hem de ipek gibi yumuşak olduğu için konforludur.

Kampanyalı Koltuk Takımları

Kampanyalı koltuk takımları yüzde yirmiye varan indirim oranları ile birlikte alıcıların tercihine sunuluyor. Rahat oturumu ile birlikte evlerin her odasında tercihe bağlı olarak kullanılabilir.

Tasarımda mükemmelliği isteyen ve ayrıntılara dikkat edenler için özel bir seçenek olarak sunulan takım modelleridir. Tıpkı avangarde tasarımlı modeller gibi ipeksi kadife kumaş ile birlikte üretilmiştir. En çok tercih edilen renkleri krem, nefti ve açık kahverengi tonlarıdır. Bununla birlikte ondan fazla renge ev sahipliği yapan takımlar da kampanyalı fiyatları ile birlikte anında sipariş edilebilir.

Arama istediğiniz sözcüğü girin.

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

}catch (ex){}