Yatak Odası Modelleri
yatak odası
Posted in Ürünler Hakkında

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modellerinde En Yeni Seçenekler

Birçok farklı tasarıma öncülük eden Babalar Mobilya, en yeni yatak odası modellerini ayrı kategorilerde tercihlerinize sunuyor.

Pastel Renkli Yatak Odası

Aynı renklerden ve tonlardan sıkılanlar için pastel renkli yatak odası takımları alternatif bir model oluşturuyor. Kendinden bazalı olan yatakları ile birlikte tamamen modern bir görünüme sahiptir. Toplamda üç farklı ürün ambalaj içeriğinde mevcuttur. Şifonyer ve gardırop dışında iki adet komodin de en uygun fiyatlarla satın alınabilir. Takımların ürün görselleri incelendikten sonra beğenilen tek ürün parça olarak sipariş edilebilir.

Mat Renkli Yatak Odası Seçenekleri

Mat lake rengiyle imal edilen yatak odaları koyu ve karakteristik görünümüyle evlere ayrı bir hava katıyor. Tıpkı pastel renkli olan modellerde olduğu gibi kendinden bazalıdır. Sade ve şık tasarımıyla öne çıkan bu modern yatak odaları anlaşmalı bankaların kartları ile taksitlere bölünerek satın alınabilir.

Özel Tasarımlı Yatak Odası Modelleri

Avangarde tasarım modellerine yakın, bununla birlikte özel tasarımıyla benzerlerinden ayrılan yatak odası modelleri son zamanların en çok satın alınan takımları arasında yer alıyor. Ön yüzlerde koton malzemesi kullanılmıştır ve bu sayede çok daha estetik bir görünüme sahiptir. 160*200 ölçülerine sahip yatak odası modelleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla tercih sebebidir.

Krem Renkli Yatak Odaları

Yatak odası seçeneklerinde birçok farklı rengi tercih etmek mümkün. Kahverengi ve siyah gibi koyu renklerin yanı sıra krem renkli yatak odaları da oldukça revaçtadır. Özellikle el işçiliğinin zirve yaptığı bu ürünler açık ve parlak renkleri ile odaların çok daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Özel ölçülere sahip olan yatak odası modellerinin tahmini teslim süresi 3 gündür.

Arama istediğiniz sözcüğü girin.

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

}catch (ex){}